Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
admin

"Crazy Rich Asians" autor do opracowania oryginalnej serii dramatu dla Amazon

Polecane posty

kevin-kwan.jpg?w=500&h=231

"Crazy Rich Asians" autor Kevin Kwan ma serię dramatów w rozwoju w Amazon, dowiedział się Variety.

Seria bez tytułu, pochodząca ze STXtv STXtv, jest opisywana jako dramat świata wśród najbardziej wpływowej i wpływowej rodziny w Hongkongu oraz imperium biznesu, które kontrolują. Projekt otrzymał zlecenie od scenariusza do serii.

Kwan współtworzył serial z Davidem Sangallim. Will Graham, który wcześniej był producentem wykonawczym filmu Amazon "Mozart in the Jungle", będzie producentem wykonawczym. Hailey Wierengo będzie współprodukował produkty za pośrednictwem banera Graham's Field Trip Productions, który znajduje się pod patronatem Amazon.

Międzynarodowa bestsellerowa powieść debiutancka Kwan "Crazy Rich Asians" została niedawno zaadoptowana do filmu fabularnego o tej samej nazwie, który ma się ukazać 15 sierpnia. Z ponad milionem kopii na całym świecie książka nigdy nie opuściła listy bestsellerów w Singapurze, Hongkongu, na Filipinach, w Malezji i Indonezji. Jego kolejne powieści "China Rich Girlfriend", opublikowane w 2015 roku, oraz "Rich People Problems" to zarówno krajowe, jak i międzynarodowe bestsellery. "Rich People Problems" zadebiutował na liście bestsellerów New York Times po wydaniu w 2017 roku.

"STX okazuje się nową siłą twórczą w telewizji, a ich koncentracja na różnorodnych opowieściach, które łączą Wschód i Zachód, była niezwykle atrakcyjna dla Davida i dla mnie, kiedy rozpoczynaliśmy pisanie tego serialu" - powiedział Kwan. "Amazon był wspaniałym partnerem przez ostatnie kilka lat i kontynuowanie naszego związku w tym projekcie było dla niego kolejnym naturalnym krokiem. Jestem podekscytowany możliwością współpracy z kimś z kibiców Willa Grahama, gdy ożywimy tę historię ".

Kwan i Sangalli są reppedowane przez partnerów ICM i Lichtera Grossmana. Graham jest repped przez UTA, Kaplan Perrone i Hansen Jacobson.

To oznacza najnowszy projekt STXtv. W ciągu ostatnich pięciu miesięcy studio przygotowało trzy sceniczne zobowiązania produkcyjne, w tym: "Valley of the Boom" w National Geographic; "The Edge of Seventeen" w YouTube Premium, który jest połączeniem filmu STXfilms o tej samej nazwie z oryginalnym reżyserem filmu Kelly Fremon Craig powracającym jako producent wykonawczy; oraz "UglyDolls" w Hulu, animowanym serialu dla dzieci w oparciu o nadchodzącą serię filmów animowanych STX.

"Ta seria jest dokładnie typem materiału East-meets-West, który STX ma wyjątkową pozycję do rozwoju we wszystkich naszych oddziałach. Cieszymy się, że możemy współpracować z Amazon, którego ugruntowana relacja z Kevinem i wsparcie jego kariery literackiej sprawiają, że są doskonałą platformą do uruchomienia swojego pierwszego projektu telewizyjnego "- powiedział Jada Miranda, wiceprezes i szef telewizji STXtv. "Trylogia" Crazy Rich Asian "pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się bestsellerów Amazona, ponieważ miliony zapalonych fanów na całym świecie nie mogą się nasycić wylewną historią narracji Kevina. Nie możemy się doczekać, aby wciągnąć szalenie zabawny świat, który on i David stworzyli z tej serii, aby publiczność była najważniejsza na świecie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×